Magda Bellwon

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo.

Od 2007 roku jestem praktykującym mediatorem. Członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. W latach 2007 – 2012 byłam członkiem Polskiego Centrum Mediacji.

Jako mediator jestem wpisana na listę stałych mediatorów w sprawach cywilnych i karnych przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

Ukończyłam szkolenie z mediacji prowadzone w Polskim Centrum Mediacji oraz specjalistyczne szkolenia z mediacji gospodarczej i transformatywnej prowadzone przez Centrum Mediacji Partners oraz Ministerstwo Sprawiedliwości. W roku 2010 ukończyłam Podyplomowe Studium z Mediacji, Negocjacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzę mediacje gospodarcze związane ze sporami powstałymi w związku z funkcjonowaniem spółek, pomiędzy kontrahentami i współpracownikami oraz mediacje pracownicze w konfliktach pracodawca – pracownik, pracownik – pracownik. Mediuję również w sprawach cywilnych.

Interesuję się specyfiką mediacji i stale podnoszę swoje kwalifikacje jako mediator w sprawach gospodarczych.

Współpracuję z Sądem Okręgowym w Gdańsku oraz sądami rejonowymi prowadząc dla sędziów sądów warsztaty z mediacji gospodarczych oraz cywilnych.

Jestem współorganizatorką „Salonu Mediatora” – miejsca cyklicznych spotkań dla wszystkich, którzy chcą praktykować mediację, wymieniać się doświadczeniami i promować ideę mediacji.

W roku 2012 założyłam firmę „CONSEO”, której misją jest służenie pomocom tym, którzy doświadczają sytuacji konfliktowych tak aby znaleźli pozytywne rozwiązania na nowy początek.

Od roku 2012 prowadzę warsztaty dla trójmiejskich przedsiębiorców, promujące ideę mediacji i ukazujące jej praktyczne zastosowanie w biznesie