MEDIACJE - CZY STRONY KONFLIKTU MOGĄ BYĆ PARTNERAMI W DRODZE DO JEGO ROZWIĄZANIA?

Witamy,

Już w najbliższy piątek (22.03.13r.) o godz. 18.00 w Kolorach Kobiety odbędzie się mini warsztat na temat mediacji, pt. „MEDIACJE - CZY STRONY KONFLIKTU MOGĄ BYĆ PARTNERAMI W DRODZE DO JEGO ROZWIĄZANIA?”, prowadzony przez jedną z trenerek Kolorów Kobiety - Magdę Bellwon.

W trakcie spotkania skupimy się na emocjach, jakie pojawiają się w konflikcie oraz mechanizmie, który uniemożliwia osiągnięcie porozumienia, poznamy „tajniki” mediacji, sposób jej prowadzenia i wykorzystania w konflikcie.

Podczas warsztatu dowiedzą się Państwo, jak mediator pomaga stronom określić ich potrzeby i wzajemnie się zrozumieć i jaką pełni „rolę” w konflikcie. To warsztat dla każdego kto chce zgłębić sztukę konstruktywnego rozwiązywania sporów. Zobacz więcej

W ramach cyklu „Otwarte Piątki” 22.03.2013r. rusza także nowa inicjatywa – bezpłatne doradztwo prawne dla klientek KOLORÓW KOBIETY. Porady prawne będą prowadzone przez Panią Magdalenę Witucką z kancelarii działającej pod nazwą: Witucka, Jakubiak, Wenskowska Radca Prawny i Adwokacji Sp. P. w czasie trwania „Otwartych Piątków”.

CAŁY HARMONOGRAM ZAJĘĆ ORAZ ZASADY UCZESTNICTWA ZNAJDZIECIE PAŃSTWO POD DOMENĄ:

www.kolorykobiety.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej, kolorowej współpracy!

Pozdrawiamy,

Zespół Kolorów Kobiety